Štěpánka nespí ani v zimě

17/02/2021

Slíbili jsme zejména našim příznivcům mimo Mladou Boleslav, že se do parku vrátíme v jiném ročním období, než když všechno rozkvétá, zelená se či zlátne. Dosavadní zima bohatá na sníh a mráz poskytla ve Štěpánce mnoho atrakcí a příležitostí k aktivnímu pohybu, prostor k meditacím a také možnost užít si té bílé nádhery kolem.

V místech kde během roku můžeme utužovat svou kondici (třeba v podobě výšlapů či lehkých výběhů do kopce), jsou dnes sáňkařské či bobové dráhy. Kdyby zamrzlé Molo u Klenice nebylo tak malé, šlo by vytáhnout i brusle. Když oblohu pokryjí těžké sněžné mraky, vzbuzuje Květná, Pikniková a Tréninková louka dojem velkých sněžných plání ze severu Evropy. Navíc nepravidelně rozparcelovaných příznivci bílých stop všech věkových kategorií, a to už si pak připadáme jako někde ve Finsku. Netrvá však dlouho a ze snění o severních dálkách na lavičce u cesty nás vytrhne jadrná mateřština z úst kolemjdoucího, který má evidentně příliš hladkou podrážku pro toto počasí :) Ale běžcům ani psím doprovodům stav zimních cestiček zjevně nevadí.

Ticho a klid u hudebního altánu a pocity úplné samoty zažíváme až v Havlíčkových sadech. Tady si skrze objektiv fotoaparátu znovu uvědomujeme, jak je skvělé, že seniorské bydlení Štěpánka leží tak blízko tomuto přírodnímu unikátu u centra města.

Realizační tým Senior Resort Štěpánka

Štěpánka nespí ani v zimě
Aktuality - výpis všech

Máte zájem o novinky, brožuru nebo dotaz?


Brožury


Zanechte nám svůj email + telefon a ihned si můžete stáhnout:

  • Brožuru o resortu (souhrnné informace k vytištění).
  • Standardní vybavení všech apartmánů (sanita, dveře, podlahy, obklady a další).
  • Příběh o projektu (jak to před mnoha lety vlastně začalo).


Později vám pošleme například informace z výstavby nebo aktuální nabídky apod. Nepíšeme zbytečně a vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí.


Modul: Formulář pro odběr novinek (hsforms plugin)