Jak sluší Štěpánce nový kabát?

16/01/2021

Paní zima nás po letech zase navštívila. Zajímá vás jak slušivý a teplý kabát oblékáme seniorskému bydlení Štěpánka?

Neustále rostoucí ceny energie nám potvrzují, že výběru materiálu izolace a kvalita celé fasády je nutno věnovat zvýšenou pozornost. Proto i u Štěpánky jsme zvolili tloušťku zateplení, která je na rezidenčním trhu poměrně výjimečná. Tepelná izolace z minerální vlny s masivní tloušťkou 240 mm je lepena a kotvena ke stěnové obvodové konstrukci budov pomocí talířových hmoždin se zapuštěnou hlavou. Opatřili jsme ji speciální stěrkou s perlinkou a s vrchní silikonovou barevnou omítkou o velikosti zrna 1,5 mm.

Mimořádný izolační materiál je doplněn dalšími stejně kvalitními systémovými prvky (nároží, hrany, ostění, ukončení, atd.) a stavební chemií v rámci certifikovaného systému nejvyšší kvalitativní třídy A od společnosti BAUMIT. Její technici s námi průběžně dohlíží nad správností aplikace všech postupů a celkovou kvalitou provedení.

Nastavenou laťku držíme i v oplechování parapetů a atik, které jsme zvolili z lakovaného plechu v antracitové barvě.

Nejvyšší dosažená energetická třída A v opláštění by pro Štěpánku měla znamenat finanční úsporu za vytápění i při současné chladné zimě. Zároveň by měla přispět k udržení tepelné pohody v horkém létě a bez nutnosti použití klimatizace.

Realizační tým Senior Resort Štěpánka

Jak sluší Štěpánce nový kabát?
Aktuality - výpis všech

Máte zájem o novinky, brožuru nebo dotaz?


Brožury


Zanechte nám svůj email + telefon a ihned si můžete stáhnout:

  • Brožuru o resortu (souhrnné informace k vytištění).
  • Standardní vybavení všech apartmánů (sanita, dveře, podlahy, obklady a další).
  • Příběh o projektu (jak to před mnoha lety vlastně začalo).


Později vám pošleme například informace z výstavby nebo aktuální nabídky apod. Nepíšeme zbytečně a vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí.


Modul: Formulář pro odběr novinek (hsforms plugin)