Slavíme glajchu – na den přesně

24/09/2020

Dnes přesně po 11 měsících od zahájení zemních prací slavíme glajchu – dosažení nejvyššího bodu nosné konstrukce všech realizovaných budov. Máme před sebou ještě mnoho práce, ale také mnoho za sebou, a proto je tento den pro náš realizační tým Senior Resortu Štěpánka tak významný.

O čem jsme ještě před 2 roky v dokumentaci snili, je dnes realitou. Jak můžeme postupně sledovat, aktuální stav v mnohém (v dobrém slova smyslu) předčil původní plány a vizualizace. A to bylo a stále je naším cílem – realizovat Senior Resort Štěpánka pro jeho obyvatele nejlépe, jak je to jen možné.

“Děkujeme, milí kolegové ze stavby, za dosavadní odvedené kvalitní výkony, bez kterých by to prostě nešlo. Budeme rádi, pokud se se stejným nasazením pustíme do dalších stavebních prací. A stejně tak patří velké poděkování všem našim obchodním partnerům a vám, našim příznivcům.”

Realizační tým Senior Resort Štěpánka

Slavíme glajchu – na den přesně
Aktuality - výpis všech

Máte zájem o novinky, brožuru nebo dotaz?


Brožury


Zanechte nám svůj email + telefon a ihned si můžete stáhnout:

  • Brožuru o resortu (souhrnné informace k vytištění).
  • Standardní vybavení všech apartmánů (sanita, dveře, podlahy, obklady a další).
  • Příběh o projektu (jak to před mnoha lety vlastně začalo).


Později vám pošleme například informace z výstavby nebo aktuální nabídky apod. Nepíšeme zbytečně a vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí.


Modul: Formulář pro odběr novinek (hsforms plugin)