Naši klienti si už vybírají barvy a materiály

23/08/2020

Naši klienti si v uplynulých měsících vybírali ze široké škály obkladů, dlažeb a vinylových podlah. Protože je těžké odhadnout budoucí vládní protikoronavirová opatření a jejich případné důsledky, zvolili jsme do Senior Resortu Štěpánka prémiové produkty vyráběné převážně v České republice.

V případě keramických obkladů a dlažeb máme pro seniory elegantní a nadčasové velkorozměrové rektifikované dlaždice. Jsou od renomovaného výrobce RAKO s prověřenou kvalitou a tradicí přes 140 let. Koupelny jsme pro seniory navrhli v prostorném, designově čistém a funkčním bezbariérovém standardu tak, aby si v budoucnu mohli prostor sami doladit pomocí dalších doplňků nebo vlastního vybavení.

Formáty, odstíny a materiály vinylových podlah, dveří, sanitární techniky, elektrotechniky a všeho ostatního volíme tak, aby vše bylo v designovém souladu a odpovídající kvalitě a aby si naši senioři mohli vytvořit ze standardů útulný a příjemný domov.

Máme radost, když dostáváme podobnou zpětnou vazbu na svou práci, jako např. od našeho klienta Davida P.: „Děkuji moc za péči a pomoc při výběru. S tak rozsáhlou základní nabídkou jsem se na rezidenčním trhu ještě nesetkal. Ať to tak jde dále.“

Naši klienti si už vybírají barvy a materiály
Aktuality - výpis všech

Máte zájem o novinky, brožuru nebo dotaz?


Brožury


Zanechte nám svůj email + telefon a ihned si můžete stáhnout:

  • Brožuru o resortu (souhrnné informace k vytištění).
  • Standardní vybavení všech apartmánů (sanita, dveře, podlahy, obklady a další).
  • Příběh o projektu (jak to před mnoha lety vlastně začalo).


Později vám pošleme například informace z výstavby nebo aktuální nabídky apod. Nepíšeme zbytečně a vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí.


Modul: Formulář pro odběr novinek (hsforms plugin)