Bezpečnost je podstatou života

31/03/2020

Jsme přesvědčeni, že v oblasti bezpečnosti má resort našim klientům co nabídnout - v kontextu současných událostí jak z pohledu potomků, kteří mají o své rodiče obavu, tak také z pohledu samotných seniorů.

Zajištění bezpečnosti v resortu bylo a je jedním z důvodů, proč nás klienti stále kontaktují, zajímají se a vybírají bydlení právě u nás. Děkujeme za důvěru i v této náročné době a jsme tu stále pro vás.

Projekt Senior Resort Štěpánka jsme připravili a budujeme tak, aby mohl fungovat i jako zcela uzavřený samostatně fungující celek vůči okolí. Celý areál budov i okolního parku a zahrady bude oplocený a přístup do něj za mimořádné situace umožní pouze jeden hlavní vstup v budově B. Tento vstup v případě karantény jednoduše “uzamkneme” (tedy omezíme tak, jak bude situace vyžadovat). Druhým ochranným stupněm bude možnost separovat jednotlivá podlaží a jejich části po obou stranách od výtahů, které uzavírají dveře dle přiloženého schématu. Třetím pomyslným ochranným stupněm jsou samotné bytové jednotky. Nad tento rámec bude možno počítat ještě s několika dalšími izolovanými jednotkami v přízemí (tzv. odlehčovací péče) se samostatným vstupem zvenčí.

Pokud vás zajímá více, volejte Tomáši Matějkovi (777 271 039), který je zástupcem RK Drink - výhradního prodejce Senior Resortu Štěpánka. O tom, jak aktuálně funguje naše prodejní centrum, jsme informovali zde.

Bezpečnost je podstatou života
Aktuality - výpis všech

Máte zájem o novinky, brožuru nebo dotaz?


Brožury


Zanechte nám svůj email + telefon a ihned si můžete stáhnout:

  • Brožuru o resortu (souhrnné informace k vytištění).
  • Standardní vybavení všech apartmánů (sanita, dveře, podlahy, obklady a další).
  • Příběh o projektu (jak to před mnoha lety vlastně začalo).


Později vám pošleme například informace z výstavby nebo aktuální nabídky apod. Nepíšeme zbytečně a vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí.


Modul: Formulář pro odběr novinek (hsforms plugin)