Návrh interiéru pro dva

28/02/2020

Milí zájemci o seniorské bydlení v Mladé Boleslavi, často nás inspirujete a my vám za to děkujeme. Vybrali jsme pro vás nyní čtyři apartmány 1 + kk o velikosti kolem 44m2 a navrhli pro ně interiér, který by mohla využívat ne jedna, ale dokonce dvě osoby! Proč? Z takového bytu se může stát ještě více dostupné a hlavně pohodlné bydlení a nastartovat život lidí v něm úplně novým směrem.

Návrh interiéru jsme uvažovali pro ještě poměrně aktivní partnerský pár v seniorském/ důchodovém věku. Předpokládali jsme, že obyvatelé takového interiéru budou chtít nejen pěkně bydlet, ale využívat i výhod Resortu Štěpánka a blízkého okolí. Malý byt nezatíží jejich kapsu a umožní skutečně si užít volný čas společnými zážitky. Přece co jiného si s sebou jednou opravdu odneseme?

Dispozičně promyšlený menší byt nevyžaduje tolik námahy s úklidem a dalšími pracemi a taky nás třeba přiměje zvážit, kolik věcí v životě potřebujeme kolem sebe opravdu mít a kolik jich ve skutečnosti využíváme. Úplně nový malý byt může nabídnout stejný pocit soukromí a domova jako náš veliký, ale prázdný rodinný dům. Vždyť domov je tam, kde jsou ti, které milujeme! A bonus navíc – ušetřený čas a energie, kterou můžeme využít na péči o své zdraví nebo pěkné chvilky s našimi blízkými. Dovolte si to.

S projektantem jsme se snažili dostat z daného prostoru maximum chytrým řešením interiéru. Například zajištěním dostatku úložných prostor, šikovně rozmístěným nábytkem apod. Návrh řešení najdete na vizualizacích pod článkem.

Všimněte si například sklápěcího jídelního stolu, kterým lze v případě nevyužívání uvolnit spoustu místa. Velké úložné prostory nabízí i kuchyňská linka, která zabírá celou plochu stěny až ke stropu nebo hluboká skříňka pod televizí, do které se toho vejde opravdu dost. Další místa k uložení najdete například v policové skříni vedle okna a ve vestavěných skříních na chodbě. Obě také využívají místo až ke stropu. Nahoru zkrátka dáte věci, o které nechcete v bytě zakopávat a které méně používáte, zbytek bude po ruce. Velká francouzská okna nechávají vstoupit do místnosti světlo a sluneční paprsky, což v každé roční době příjemně povzbudí náladu a pozitivní myšlení. Lodžie, terasa nebo balkon případně terasa s předzahrádkou u každého bytu umožní obyvatelům Senior Resortu Štěpánka pobýt na čerstvém vzduchu a v soukromí, hlavně v letních měsících. Další zajímavosti o našich apartmánech najdete zde.

Realitní kancelář Drink, náš výhradní prodejce, má na tyto čtyři vybrané apartmány dočasně zvýhodněnou nabídku, tak zavolejte Tomáši Matějkovi, určitě vám rád doplní vše, co vás bude zajímat. Kontakt najdete zde.

Návrh interiéru pro dva
Aktuality - výpis všech

Máte zájem o novinky, brožuru nebo dotaz?


Brožury


Zanechte nám svůj email + telefon a ihned si můžete stáhnout:

  • Brožuru o resortu (souhrnné informace k vytištění).
  • Standardní vybavení všech apartmánů (sanita, dveře, podlahy, obklady a další).
  • Příběh o projektu (jak to před mnoha lety vlastně začalo).


Později vám pošleme například informace z výstavby nebo aktuální nabídky apod. Nepíšeme zbytečně a vaše kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí.


Modul: Formulář pro odběr novinek (hsforms plugin)